Kontakt

Zakład kamieniarski w Pankach

Szukasz solidnego kamieniarza do wykonania marmurowych blatów lub kamiennych schodów ? Oczekujesz wysokiej jakości wyrobów? Dobrze trafiłeś! Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług kamieniarskich oraz kompleksowej obsługi. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia otrzymają Państwo fachowe doradztwo, odpowiedni do wnętrza projekt oraz najwyższej jakości, trwały kamienny element wykończeniowy.

Wykonamy schody wewnętrzne i zewnętrzne

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą kamieniarską. Zapytania prosimy kierować drogą telefoniczną, e-mailową lub poprzez formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące produktów z kamienia i naszych usług.


Wyświetl większą mapę

Dane kontaktowe:

Firma budowlana
Mir-Bud s.c.
ul. Dworcowa 21a
42-140 Panki
Tel.: 603 898 145
E-mail: Skwara.mirek@gmail.com

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.wyrobykamieniarskie.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "MIR-BUD" S.C. FIRMA BUDOWLANA, Dworcowa 21A 42-140 Panki, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem Skwara.mirek@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny